3 упаковки влажного корма в подарок!

3 упаковки корму в подарунок

      

        

 

 

 

 


 

Купуйте упаковку корму вагою 2 кг для  кошенят з акційного асортименту** та отримуйте 3 упаковки вологого корму для кошенят безкоштовно*!   
 
**Акційна пропозиція поширюється на такі товари:
 
повнораціонний сухий корм для кошенят віком від 4 до 12 місяців KITTEN 2 кг;
повнораціонний сухий корм для кошенят породи британська короткошерста віком до 12 місяців KITTEN BRITISH SHORTHAIR 2 кг;
повнораціонний сухий корм для кошенят породи мейн-кун віком до 15 місяців KITTEN MAINE COON 2 кг;
 
 *Під «3 упаковки вологого корму в подарунок!» мається на увазі придбання трьох упаковок повнораціонного вологого корму KITTEN INSTINCTIVE 85 г за ціною 0,01 грн. Ціна товару включає ціну однієї упаковки сухого корму та ціну трьох упаковок вологого корму, зазначеного вище. Ціна кожної із трьох упаковок вологого корму становить 0,01 грн. Ціна однієї упаковки сухого корму становить залишок ціни. Ціна кожного акційного продукту окремо, чинна до початку дії пропозиції, зазначена на цінниках на сайті інтернет-магазину або іншим чином, доступним для перегляду споживачем. Пропозиція діє з 12 по 31 травня 2016 року. Місце пропозиції — торговельна мережа України (у тому числі роздрібна та дрібнороздрібна). Пропозиція дійсна за умови наявності акційного товару у відповідній роздрібній мережі. Кількість акційного товару обмежена. 

Вернуться в архив
Топ производителей
 
8 in 1
Applaws
Bayer
Canina
Josera
Nutri Vet
Том
Yarro
Whiskas
Trixie
ROYAL CANIN