Влажный корм для собак в подарок!

Купуйте 1 упаковку сухого корму для собак із зазначеного нижче асортименту, у складі акційного набору з двома упаковками вологого корму у подарунок*!
  Вологий корм для собак у подарунок
До складу набору  входять:
1.Повнораціонний сухий корм для дорослих собак породи йоркширський тер’єр  віком від 10 місяців YORKSHIRE ADULT 1,5 кг + 2 упаковки повнораціонного вологого корму для собак породи йоркширський тер’єр  віком від 10 місяців YORKSHIRE ADULT  в паштеті  85 г;
2.Повнораціонний сухий корм для дорослих собак породи чихуахуа  віком від 8 місяців CHIHUAHUA ADULT 1,5 кг + 2 упаковки повнораціонного вологого корму для собак породи чихуахуа віком від 8 місяців CHIHUAHUA ADULT в паштеті  85 г.
    
*Під подарунком мається на увазі придбання кожної з двох упаковок вологого корму за ціною 0,01 гривні. До складу набору входять одна упаковка сухого і дві упаковки вологого повнораціонного корму відповідно до одного з наведених на звороті упаковки варіантів наборів, позначеного символом «V». Ціна товару встановлюється торговельною мережею та зазначається на цінниках на полицях магазину. Ціна товару включає ціну однієї упаковки сухого корму та ціну двох упаковок вологого корму, зазначених вище. Ціна кожної з двох упаковок вологого корму становить 0,01 гривні. Ціна однієї упаковки сухого корму становить залишок ціни. Ціна кожного акційного товару, чинна до початку дії пропозиції, зазначена на цінниках на полицях магазину або іншим чином, доступним для перегляду споживачем. Місце пропозиції – торговельна мережа України (у тому числі роздрібна та дрібнороздрібна торговельна мережа), крім тимчасово окупованих територій. Пропозиція діє з 16 травня по 30 червня 2016 року за умови наявності акційного товару у відповідній торговельній мережі. Кількість акційного товару обмежена.

Вернуться в архив
Топ производителей
 
8 in 1
Applaws
Bayer
Canina
Josera
Nutri Vet
Том
Yarro
Whiskas
Trixie
ROYAL CANIN