Влажный корм для кошек в подарок!

ВОЛОГИЙ КОРМ У ПОДАРУНОК!

Вологий корм для котів у подарунок

Купуйте 1 упаковку сухого корму для котів із зазначеного нижче асортименту, у складі акційного набору з трьома упаковками вологого корму у подарунок*!
 
До складу набору  входять:
1.Повнораціонний сухий корм для дорослих котів породи мейн-кун віком від 15 місяців MAINE COON ADULT 2 кг + 3 упаковки повнораціонного вологого корму для котів породи мейн-кун віком від 15 місяців MAINE COON ADULT в підливі 85 г;
2.Повнораціонний сухий корм для дорослих котів породи британська короткошерста віком від 12 місяців   BRITISH SHORTHAIR ADULT 2 кг + 3 упаковки повнораціонного вологого  корму для  котів породи британська короткошерста віком від 12 місяців BRITISH SHORTHAIR ADULT в підливі 85 г.
                
*Під подарунком мається на увазі придбання кожної з трьох упаковок вологого корму за ціною 0,01 гривні. До складу набору входять одна упаковка сухого і три упаковки вологого повнораціонного корму відповідно до одного з наведених на звороті упаковки варіантів наборів, позначеного символом «V». Ціна товару встановлюється торговельною мережею та зазначається на цінниках на полицях магазину. Ціна товару включає ціну однієї упаковки сухого корму та ціну трьох упаковок вологого корму, зазначених вище. Ціна кожної з трьох упаковок вологого корму становить 0,01 гривні. Ціна однієї упаковки сухого корму становить залишок ціни. Ціна кожного акційного товару, чинна до початку дії пропозиції, зазначена на цінниках на полицях магазину або іншим чином, доступним для перегляду споживачем. Місце пропозиції – торговельна мережа України (у тому числі роздрібна та дрібнороздрібна торговельна мережа), крім тимчасово окупованих територій. Пропозиція діє з 16 травня по 30 червня 2016 року за умови наявності акційного товару у відповідній торговельній мережі. Кількість акційного товару обмежена.

Вернуться в архив
Топ производителей
 
8 in 1
Applaws
Bayer
Canina
Josera
Nutri Vet
Том
Yarro
Whiskas
Trixie
ROYAL CANIN